ویژگی های ربات اینستاگرام تاپ شیم

معرفی ویژگی های ربات اینستاگرام تاپ شیم !

با عضویت در ربات اینستاگرام تاپ شیم می توانید از تمام امکانات آن همزمان و نامحدود استفاده کنید …

۰۰۳-send

ارسال پیام هوشمند به تمام فالوورها

۰۰۲-plus

جذب فالوور کاملا واقعی و هدفمند

credit-card-80x80-1

ارسال کننده خودکار مطالب استوری , پست و …

۰۰۱-network

هوش مصنوعی قدرتمند

پاسخگویی به مخاطبین در پنل کاربری

یکی از بهترین ویژگی های ربات تاپ شیم توانایی پاسخ به پیام های مخاطبین در پنل کاربری خودتان است که پاسخگویی را برای شما آسان تر  و میکند .

تگ افراد در پست خودکار

شاید شما بخواهید در هنگام ارسال پست بصورت زمانبندی شده شخص یا اشخاصی را در عکس تگ نمایید، پس ربات تاپ شیم بهترین ابزار برای اینکار است.

ارسال پیام خوش آمدگویی به مخاطبین

یکی از  قابلیت های بی نظیری که فروش و میزان فالوور و حضور در پیج شما را تا ۲۰ برابر افزایش میدهد ! ارسال پیام خودکاری بعنوان تبلیغ و یا پیام خوش آمدگویی برای اشخاصی که شما را فالو می کنند بطور مثال سلام به پیج ما خوش آمدید، خدمات ما عبارتند از …

ارسال پیام هدفمند به مخاطبین خاص

یکی از بهترین ویژگی های بی نظیر تاپ شیم است که میزان فروش و تعداد فالوور پیج شما را بصورت هدفمند تا ۳۰ برابر افزایش میدهد! ارسال پیام خودکار بعنوان تبلیغ و دعوت از مخاطبین هدفی که توسط هشتگ، موقعیت مکانی و یا پیج های جامع هدفمان تنظیم کرده ایم بطور مثال سلام از پیج ما دیدن کنید تا بتوانید از خدمات ما که عبارتند از … استفاده کنید.

مسابقه ساز پیشرفته

یکی دیگر از ویژگی های بی نظیر تاپ شیم مسابقه ساز پشرفته است که نیاز شما به دسترسیبه سایت های متنوع را کم میکند و میتوانید مسابقه های متعددی را برای مخاطبین خود بسازید.

گزارش گیر حرفه ای

یک قسمت ویژه که تمام گزارش های ربات را برای شما به تفکیک نمایش داده میشود.

مسابقه ساز پیشرفته

یکی دیگر از ویژگی های بی نظیر تاپ شیم مسابقه ساز پشرفته است که نیاز شما به دسترسیبه سایت های متنوع را کم میکند و میتوانید مسابقه های متعددی را برای مخاطبین خود بسازید.

تحلیلگر پیشرفته پیج شما

با استفاده از این ابزار میتوانید رشد روزانه پیج خود را زیر نظر بگیرید و از بهترین پست ها ، نرخ درگیری و بسیاری امکانات دیگر نهایت بهره را ببرید.

انتخاب سرعت انجام فعالیت توسط شما

کنترل تمام امور با خود شماست! حتی سرعت کار ربات توسط شما تنظیم میشود !

ذخیره کپشن های پرکاربرد

شما میتوانید کپشن های پرکاربرد خود را در این قسمت ذخیره و در زمان های  دیگر بطور نامحدود استفاده کنید.

اتصال به کلود های مطرح دنیا

براحتی میتوانید به سه کلود مطرح دنیا (گوگل درایو، وان درایو، دراپ باکس) متصل شده و از اطلاعات ذخیره شده در فضای ابری خود استفاده کنید.

تعویض زمانبندی شده بیولینک

اامانی فوق العاده و انحصاری تاپ شیم برای شما ، با این ابزار شما میتوانید با ارسال ست زمانبندی شده لینک بایو لینکح را عوض کنید و پس از گذشت مدت مشخص لینک قبلی را بازیابی کنید فقط کافیست برنامه ریزی کنید تا ربات تمام امور را بسادگی انجام دهد

ارسال زمانبندی شده پست های شما

اگر وقت مدیریت پیجتون رو ندارید و این موضوع باعث افت شدید پیجتون شده به راحتی می تونید مدیریت تمام اکانت های اینستاگرام خودتون را به تاپ شیم بسپرید به اینصورت که پست هاتون در ربات تعریف و در یک بازه زمانی دلخواه برای ارسال تنظیم میکنید که راس ساعت با کپشن، تگ شخص، تغییر آدرس بیو لینک و .. دلخواه شما خودتون ارسال کنید 🙂

بدون نیاز به خرید پروکسی و ...

خیلی از همکاران محترم خرید پروکسی رو به عهده مشتری میزارن ! این پروکسی اصلا چی هست و چرا باید باشه چرا بعضی از سایتها برای مشتری پروکسی فعال ندارند و کلی سوال دیگه که در لینک زیر بصورت کامل توضیح دادیم : پروکسی اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد > اما در هر صورت تاپ شیم پروکسی های اختصاصی با سرعت و قدرت بالا تهیه کرده که برای هر اکانت اینستاگرام شما یک پروکسی اختصاص داده. با خیال راحت صفحتون رو مدیریت کنید.

ربات فالو خودکار

یکی از بهترین قابلیت های ربات تاپ شیم، فالو خودکار بصورت ۲۴ ساعته از اهداف مورد نظر شما از طریق هشتگ، موقعیت مکانی و افراد مورد نظر شماست!

فالو و لایک همزمان

با این قابلیت بعد از فالو خودکار هر پیج با توجه به تنظیمات شما ۱ تا ۳ پست آخر مخاطب فالو شده لایک می شود این امر باعث افزایش انگیزه در مخاطب برای بازدید از پیج شما خواهد شد!

آنفالو خودکار

به صورت خودکار مخاطبین فالو شده را آنفالو می کند .

ریپست خودکار

بهترین ربات برای ریپست مطالب دیگران بدون  نیاز به آنلاین بودن . فقط کافیست لیستی از مخاطبین هدف ، هشتگ ها و یا مناطقی که لازم دارید را تهیه و در ربات تنظیم کنید.

انتخاب جامعه هدف بر اساس هشتگ

شما می توانید جامعه هدفتان را بر اساس هشتگ انتخاب کنید! کافیست جامعه هدف خود را بشناسید، بطور مثال طراح لباس هستید! جامعه هدف شما چه کسانی هستند؟ فروشندگان لباس، مدل ها، مزون ها و… پس شاید هشتگ #لباس_روز برای پیدا کردن جامعه هدف مناسب باشد.

انتخاب جامعه هدف بر اساس موقعیت مکانی

شما می توانید جامعه هدفتان را بر اساس موقعیت مکانی مخاطب انتخاب کنید! کافیست جامعه هدف خود را بشناسید، بطور مثال طراح لباس هستید و مخاطبین مورد نظرشما در اصفهان هستند! پس میتوانید برای پیدا کردن جامعه هدف مناسب خود موقعیت مکانی را بر روی اصفهان و مناطق تحت پوشش تنظیم کنید.

انتخاب جامعه هدف بر اساس مخاطبین هدف

شما می توانید جامعه هدفتان را بر اساس مخاطبین هدف انتخاب کنید! کافیست جامعه هدف خود را بشناسید، بطور مثال طراح لباس هستید و مخاطبین مورد نظرشما در پیج مد روز ، ایران مد و یا هر پیج دیگری فعالیت موثر دارند! پس میتوانید برای پیدا کردن جامعه هدف مناسب خود در قسمت افراد پیج های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

فیلتر جامعه هدف بر اساس تعداد فالور و فالویینگ

شما می توانید از فیلتر حداقل تعداد فالور و فالویینگ های جامعه هدفتان جهت رسیدن به بهترین فالور مد نظر خود استفاده کنید.

فیلتر جامعه هدف بر اساس پروفایل های خصوص ، تجاری و عکسدار

شما می توانید از فیلتر پروفایل های خصوص ، تجاری و عکسدار جامعه هدفتان جهت رسیدن به بهترین فالور مد نظر خود استفاده کنید.

فیلتر جامعه هدف بر اساس حداقل پست ها

شما می توانید از فیلتر حداقل پست های جامعه هدفتان جهت رسیدن به بهترین فالور مد نظر خود استفاده کنید.

و بسیاری امکانات دیگر همچون امکان استفاده از اسپینتکس ، لینک استوری ، کسب درآمد از طریق معرفی تاپ شیم ، آنالیز حرفه ای … که همچنان در حال اضافه شدن هست.

 

با شما هستیم تا بالاترین نقطه پیروزی … TopShim

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن